Naše služby

WELLNESS

Alespoň na okamžik zapomenout na strasti všedních dnů můžete v našem útulném wellness. Zrelaxujte se v privátní whirpoolce nebo se prohřejte ve finské či parní sauně. Dále je k dispozici odpočívárna a ochlazovací sprcha. Wellness je bezplavková zóna, zákazníci u nás dostanou prostěradlo a ručník. Můžete využít výhodné pobytové balíčky.

FITNESS

Naše fitness centrum nabízí novou generaci posilovacích a kardio strojů Technogym. Vstup do fitness centra je pro členy klubu a pro hotelové hosty (zdarma). Cvičení v našem fitness centru si pochvalují jak profesionální, tak rekreační sportovci. Pro sportovní nadšence máme připravený fitness balíček.

BOWLING

Zábavu pro rodinu, obchodní partnery nebo pro posezení s přáteli nabízí bowlingová herna, která je součástí restaurace, je tedy možné si objednat z jídelního lístku. Jsou v ní čtyři bowlingové dráhy, z nichž jedna je uzpůsobená pro hru dětí a nechybí komfortní boxy k sezení pro větší skupinu lidí. Zdarma zapůjčíme bowlingovou obuv.

5D KINO

5D kino je forma zábavy pro jednotlivce i skupiny. V 5D kině můžete zažít svět po apokalypse nebo vzrušení z horské dráhy a další pecky. 5D kino využívá technologii simulátoru virtuální reality a mobilní dynamické platformy, které umožňují pocítit proudění vzduchu a prožít sílu světla a zvuku.

KONFERENČNÍ PROSTORY

Konferenční prostory jsou součástí restaurace. Jedná se o její oddělenou část s možností vstupu na venkovní terasu acelkovou kapacitu až 70 míst. Vybavení: flipchart, Wi-Fi připojení, klimatizace, možnost i promítání z dataprojektoru na bílou zeď. V rámci konferenčního provozu nabízíme možnost na míru šitých coffee breaků, quick lunch/dinner bufetů nebo servírovaných menu.

OBCHODNÍ GALERIE

Smetanova obchodní galerie je místem, které nabízí svým zákazníkům vše, co potřebují v běžném každodenním životě, jako jsou nákup potravin, oblečení, kosmetiky, lahodné jídlo, zábava, relax i cvičení. Galerie je situována tak, aby byla dobře dostupná všem, i těm, kteří chtějí cestovat vlakem nebo autobusem, a to díky tomu, že přímo sousedí s autobusovým i vlakovým nádražím. Pro ty, kteří vyrazí na nákupy autem, je k dispozici podzemní parkoviště. https://www.galerievsetin.cz/